Wiadomości i prasa

Aby zawsze być na bieżąco

22 maja 2018

Sintesi zdobywa cztery nagrody European Product Design Awards

Dla Falmec' a to bardzo udany rok, wygrywa również European Product Design Award 2018, konkurs poświęcony rozwiązaniom projektowym, które poprawiają jakość życia, czyniąc je łatwiejszym i przyjemniejszym. .

Okap Sintesi zdobywa następujące nagrody:

Urządzania Kuchenne -  Platynowa
Sprzęt AGD -  Złota
Meble Kuchenne -  Złota
Akcesoria kuchenne / Blaty -  Złota

Sintesi firmy Falmec to prawdziwa rewolucja w branży okapów kuchennych, a to dzięki: wyjątkowym osiągom, niesamowitemu projektowi oraz rozwiązaniu integrującemu płytę indukcyjną i okap filtrujący w tej samej  pojedynczej obudowie.

To nowe rozwiązanie całkowicie zintegrowane z blatem, dzięki systemowi klap. Otwierają się one podczas gotowania i zamykają się po wyłączeni, idealnie wtapiają się w płytę, ujednolicając powierzchnię. Brak jakichkolwiek nierówności umożliwia łatwe czyszczenie i gotowanie.

Zasysanie przebiega pionowo, w tylnej części, dla potrójnej korzyści: zrównoważone zasysanie, maksymalne wykorzystanie szafki i minimalna ilość zajętego miejsca.

Sintesi zapewnia doskonałą wydajność filtracji, brak hałasu (dzięki dźwiękoszczelnym materiałom) i wysoką efektywność energetyczną, dzięki nowatorskiemu silnikowi, który posiada klasę energetyczną A ++.

Ten inteligentny produkt można łatwo zainstalować bez specjalnej ingerencji w blat, dlatego, że okap z płytą  umieszczony jest w jednej stalowej ramce.

Sintesi pracuje z dwuskładnikowym filtrem Carbon.Zeo, który wykorzystuje zeolit i węgiel aktywny. Dwa naturalne materiały pochłaniające wilgoć i zapachy.

Sintesi to synteza jakości “Made in Falmec”: innowacji, doświadczenia, know-how i technologii.

Falmec Polska Spółka z o.o. Konotopa, ul. Rajdowa 3A, 05-850 Ożarów Mazowiecki 
Tel.: +48 22 721 03 42 - Fax: +48 22 722 18 16 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 800.000,00 PLN