Wiadomości i prasa

Aby zawsze być na bieżąco

Falmec Polska Sp. z o.o.
Konotopa, ul. Rajdowa 3A
05-850 Ożarów Mazowiecki 

Tel. 22 721 03 42
Tel kom. 512 943 700
Fax. 22 722 18 16

Biuro czynne: 9.00 - 17.00


Specjaliści ds. produktu:

Ciesińska Beata
b.ciesinska@falmecpolska.pl
tel. 512 943 709
województwa: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie (południowa część do miasta Kielce)

Hincka Grzegorz
g.hincka@falmecpolska.pl
tel. 512 943 716
województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie (zachodnia część do miasta Olsztyn)

Klawiter Sylwia
s.klawiter@falmecpolska.pl
tel. 502 443 800
województwa: wielkopolskie (w północnej części do miasta Piła (bez Piły), oraz w części południowej do linii miasta Ostrów Wielkopolski. (bez Ostrowa), kujawsko-pomorskie (południowa część, z miastami Włocławek. Inowrocław), lubuskie (z miastami Sulęcin, Świebodzin, Słubice, Międzyrzecz)

Kruk Iwona
i.kruk@falmecpolska.pl
tel. 692 040 809
województwo: mazowieckie

Olszańska Katarzyna
k.olszanska@falmecpolska.pl
tel. 517 676 170
województwa: dolnośląskie, opolskie, lubuskie (południowa część do miasta Zielona Góra włącznie)

Pietruszka Artur
a.pietruszka@falmecpolska.pl
tel. 512 943 702
województwa: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie (północna część od miasta Piła), lubuskiego (północna część)

Raczkowski Mirosław
m.raczkowski@falmecpolska.pl
tel. 512 943 708
województwa: podkarpackie, lubelskie, podlaskie

Świderski Jarosław
j.swiderski@falmecpolska.pl
tel. 504 240 430
województwa: mazowieckie, łódzkie
biuro@falmecpolska.pl

Płyty grzejne
Falmec World
News & press

Falmec Polska Spółka z o.o. Konotopa, ul. Rajdowa 3A, 05-850 Ożarów Mazowiecki 
Tel.: +48 22 721 03 42 - Fax: +48 22 722 18 16 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 800.000,00 PLN