Kontakt

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej

Adres Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4
05-082 Blizne Łaszczyńskiego 

Tel. +48 22 721 03 42

Biuro czynne: 9.00 - 17.00


Specjaliści ds. produktu:

Hincka Grzegorz
g.hincka@falmecpolska.pl
tel. 512 943 716
województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie (zachodnia część do miasta Olsztyn)

Kruk Iwona
i.kruk@falmecpolska.pl
tel. 692 040 809
województwo: mazowieckie

Lużyński Remigiusz
r.luzynski@falmecpolska.pl
tel. 517 676 170
województwa: dolnośląskie, opolskie, lubuskie (południowa część do miasta Zielona Góra włącznie)

Matoga Joanna
j.matoga@falmecpolska.pl
tel. 502 443 800
województwa: wielkopolskie (w północnej części do miasta Piła (bez Piły), oraz w części południowej do linii miasta Ostrów Wielkopolski. (bez Ostrowa), kujawsko-pomorskie (południowa część, z miastami Włocławek. Inowrocław), lubuskie (z miastami Sulęcin, Świebodzin, Słubice, Międzyrzecz)

Pietruszka Artur
a.pietruszka@falmecpolska.pl
tel. 512 943 702
województwa: zachodnio-pomorskie, wielkopolskie (północna część od miasta Piła), lubuskiego (północna część)

Raczkowski Mirosław
m.raczkowski@falmecpolska.pl
tel. 512 943 708
województwa: podkarpackie, lubelskie, podlaskie

Świderski Jarosław
j.swiderski@falmecpolska.pl
tel. 504 240 430
województwa: mazowieckie, łódzkie)

Wojciechowski Maciej
m.wojciechowski@falmecpolska.pl
tel. 512 943 709
województwa: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie (południowa część do miasta Kielce)

biuro@falmecpolska.pl

www.falmecpolska.pl

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)
I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego 
Tel.: +48 22 721 03 42 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 850.000,00 PLN