Kolekcja A+. Mniej energii, więcej ekologii.


Okapy z kolekcji A+ wykorzystują najlepsze technologie w celu zmniejszenia zużycia energii oszczędności mogą sięgać nawet do 90%. W okapach zastosowano system składający się ze sterowania elektronicznego o wysokiej wydajności i z silnika o wysokiej sprawności. Okapy z kolekcji A+, poprawiając jakość powietrza w kuchni, przyczyniają się do zachowania środowiska naturalnego.

Wydajność pod kontrolą.

Elektroniczne sterowanie wykorzystuje algorytm, który maksymalizuje wydajność silnika w każdej fazie i w każdym stanie aktywności, przyczyniając się do zmniejszenia strat energii w systemie. Technologia Brushless Permanent Magnet gwarantuje wysoką wydajność silników dzięki magnesom na stałe umieszczonym na wirniku. Pozwala to na znaczne zmniejszenie zużycia energii przez okap.

Zużycie energii, jeżeli porównamy je z tradycyjnymi sinikami, zmniejsza się o 70% na czwartej prędkości, zachowując przy tym maksymalną wydajność.
Redukcja sięga nawet 90%, gdy okap pracuje na pierwszej prędkości.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego 
Tel.: +48 22 721 03 42 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 850.000,00 PLN