Wiadomości i prasa

Aby zawsze być na bieżąco

30 marca 2021

Nowa siedziba Falmec Polska

Nowe miejsce w sercu Warszawy, które będzie promować markę Falmec na świecie.
Falmec otwiera drzwi swojej nowej siedziby, która została zaprojektowanej z myślą o klientach.
W miejscu, które jest nie tylko siedzibą firmy, ale przestrzenią, w której można otrzymać wszelkie informacje dotyczące okapu i sposobu jego podłączenia.


Projekt, na który Falmec Polska potrzebował nieco ponad 1 rok, mimo trwającego lockdownu.
Został zrealizowany we współpracy z prestiżowym warszawskim biurem projektowym JMW Architekc w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb marki.

Intencją było stworzenie miejsca łatwo dostępnego, w samym sercu stolicy Polski - Warszawy. Przeszklony budynek z aluminiowymi perforowanymi elementami wita klientów i zachęca do wizyty w salonie wystawowym Falmec o powierzchni 150 metrów kwadratowych. Modele okapów z różnych kolekcji prezentowane w Showroomie, atrakcyjne ze względu na ich design "Made in Italy" stanowią centrum poznawczej trasy, która obejmuje wzrok, słuch, węch i dotyk.

Estetyczny smak, analiza hałasu, wydajność i technologia filtrowania oraz wykończenie, określają wszystkie propozycje okapów Falmec na świecie. Klientowi prze całą wizytę towarzyszy doradcy klienta, który pomaga dokonać najbardziej świadomego i optymalnego zakupu.


Spójrz na kolekcje Falmec w dziale produkty

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego 
Tel.: +48 22 721 03 42 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 850.000,00 PLN