Wiadomości i prasa

Aby zawsze być na bieżąco

07 października 2020

Nowości Listopad 2020

Nowe modele, nowe wykończenia i ulepszenia produktów. Zaprojektowane, aby zaspokajać wiele potrzeb, łącząc je z estetycznymi i funkcjonalnymi walorami, które zawsze wyróżniały ofertę Falmec.


Spazio 130

Naturalne i oczywiste powiększenie gamy modelu Spazio, od teraz dostępny również w rozmiarze 130 cm. Zachowuje charakterystyczne cechy wersji 180 cm, takie jak dostępne akcesoria, szklana tafla pełniąca funkcję półki oraz pojemniki przeznaczone do uprawy roślin aromatycznych.

Zmniejszone wymiary pozwalają na wkomponowanie Spazio 130 w projekty kuchni mniejszych, bardziej zwartych, nie tracąc przy tym charakterystycznej równowagi estetyczno-funkcjonalnej, która przyczyniła się do jego sukcesu.


Szczegóły Produktu

Levante Grafite

Aby sprostać różnorodnym potrzebom stylistycznym i trendom rynkowym, obok istniejącego już szkła „białego” i „czarnego”, model Levante otrzymał dodatkowe wykończenie kolorystyczne.

Teraz dostępna jest również elegancka wersja z satynowym „grafitowym” szkłem, przyjemna dla oka i miła w dotyku, idealna jako uzupełnienie wyrafinowanego projektu nowoczesnej kuchni.

Aby zapewnić jednorodność chromatyczną przekroju i całej ramki, barwienie szkła zostało wykonane w masie.


Szczegóły Produktu

Skema

Nowy okap sufitowy o geometrycznym designie. Skema składa się z dwóch elementów świecących rozproszonym, regulowanym światłem, które zostały rozdzielone centralnym metalowym panelem, zakrywającym część wyciągową. Powstał w ten sposób okap o długości 120 cm i dużej mocy oświetleniowej.

Dostępny w wersjach kolorystycznych: „stal nierdzewna”, oraz czarny i biały w wersjach matowych.


Szczegóły Produktu

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego 
Tel.: +48 22 721 03 42 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 850.000,00 PLN