Wiadomości i prasa

Aby zawsze być na bieżąco

23 listopada 2018

Okap Spazio otrzymał nagrodę Archiproducts Design Award

Innowacyjny okap Spazio, zaprojektowany przez Francesco Lucchese przekonał jury, składające się od 3 edycji z międzynarodowych profesjonalistów, które ogłosiło Spazio zwycięzcą konkursu Archiproducts Design Award.

Podstawowymi cechami, które sprawiły, że ten prosty produkt stał się zwycięzcę są: innowacyjność, funkcjonalność i oczywiście estetyka. Spazio przekonał jury we wszystkich tych aspektach, przełamując tradycyjną koncepcję i rolę okapu w kuchni. To teraz również prawdziwy mebel: urządzenie elektryczne i inteligentny mebel. Okap został zaprojektowany tak, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń nad wyspą i zaoferować większą ergonomię podczas gotowania.

Ta 180-centymetrowa konstrukcja zawieszona nad wyspę wyposażona została w wygodne półki ze szkła dymionego do przechowywania naczyń lub innych przydatnych przedmiotów w kuchni, kanału z haczykami do wieszania przyborów kuchennych i systemu oświetlenia LED, który rozświetla blat. Ponadto okap jest wyposażony w nowe akcesoria, takie jak gniazda USB, podstawkę pod tablet i miejsce przeznaczoną do uprawy roślin i ziół, wyposażone w specjalne światło, które stymuluje ich wzrost.

System filtrujący wyposażony w filtry Carbon.Zeo, wykorzystuje opatentowaną przez Falmec technologię Circle.Tech, która łączy pochłanianie i filtrowanie w jednym urządzeniu,. Te innowacyjne filtry zatrzymują nieprzyjemne zapachy z dwukrotnie większą wydajnością, niż klasyczne rozwiązania recyrkulacyjne, dzięki połączeniu aktywnego węgla i zeolitu, minerałów, które są idealne do absorpcji związków organicznych i pary wodnej.

Falmec Polska Sp. z o.o.
Konotopa, ul. Rajdowa 3A, 05-850 Ożarów Mazowiecki 
Tel.: +48 22 721 03 42 - Fax: +48 22 722 18 16 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 850.000,00 PLN