Wiadomości i prasa

Aby zawsze być na bieżąco

23 listopada 2018

Okap Spazio otrzymał nagrodę Archiproducts Design Award

Innowacyjny okap Spazio, zaprojektowany przez Francesco Lucchese przekonał jury, składające się od 3 edycji z międzynarodowych profesjonalistów, które ogłosiło Spazio zwycięzcą konkursu Archiproducts Design Award.

Podstawowymi cechami, które sprawiły, że ten prosty produkt stał się zwycięzcę są: innowacyjność, funkcjonalność i oczywiście estetyka. Spazio przekonał jury we wszystkich tych aspektach, przełamując tradycyjną koncepcję i rolę okapu w kuchni. To teraz również prawdziwy mebel: urządzenie elektryczne i inteligentny mebel. Okap został zaprojektowany tak, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń nad wyspą i zaoferować większą ergonomię podczas gotowania.

Ta 180-centymetrowa konstrukcja zawieszona nad wyspę wyposażona została w wygodne półki ze szkła dymionego do przechowywania naczyń lub innych przydatnych przedmiotów w kuchni, kanału z haczykami do wieszania przyborów kuchennych i systemu oświetlenia LED, który rozświetla blat. Ponadto okap jest wyposażony w nowe akcesoria, takie jak gniazda USB, podstawkę pod tablet i miejsce przeznaczoną do uprawy roślin i ziół, wyposażone w specjalne światło, które stymuluje ich wzrost.

System filtrujący wyposażony w filtry Carbon.Zeo, wykorzystuje opatentowaną przez Falmec technologię Circle.Tech, która łączy pochłanianie i filtrowanie w jednym urządzeniu,. Te innowacyjne filtry zatrzymują nieprzyjemne zapachy z dwukrotnie większą wydajnością, niż klasyczne rozwiązania recyrkulacyjne, dzięki połączeniu aktywnego węgla i zeolitu, minerałów, które są idealne do absorpcji związków organicznych i pary wodnej.

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego 
Tel.: +48 22 721 03 42 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 850.000,00 PLN