Wiadomości i prasa

Aby zawsze być na bieżąco

28 marca 2019

Spazio otrzymuje nagrodę Casa Decor 2019.

Spazio, zaprezentowane w Madrycie na prestiżowym Casa Decor, 53-ciej edycji święta designu, architektury i wystroju wnętrz, otrzymał nagrodę za najlepszy design produktu.

Zarówno twórczy wysiłek Francesco Lucchese, który zaprojektował ten okap, jak i zdolność tych, którzy go stworzyli, czyli nasze laboratorium Falmec Lab, zostały docenione przez jury. Spazio wygrał, ponieważ jest obiektem codziennego użytku, który dzięki nienagannej konstrukcji staje się również pierwszorzędnym elementem dekoracyjnym. Ponadto zaskakująca innowacyjna technologia zapewnia fundamentalne wsparcie podczas czynności wykonywanych w kuchni.

Ten model maksymalizuje przestrzeń dzięki wygodnym szklanym półkom, na których można przechowywać naczynia; ale również kanał wyposażony w haczyki oraz uchwytu na tablet, który umożliwia podczas gotowania sprawdzanie przepisów kucharskich. Do tych zalet następnie należy dodać: system LED do oświetlania całej powierzchni roboczej; dwa porty USB do ładowania urządzeń mobilnych i lampę, które stymuluje fotosyntezę, dając możliwość uprawiania małego wiszącego ogrodu z roślinami aromatycznymi.

W okapie zastosowano technologię Circle.Tech, w której strumień powietrza przechodzi przez poziomy zespół filtrujący, który otacza silnik. Pozwala to uzyskać doskonałą wydajność w zakresie zasysania, filtracji i poziomu hałasu. Wreszcie, unikalny dwuskładnikowy filtr Carbon.Zeo, który wykorzystuje materiały pochodzenia naturalnego, takie jak zeolit i węgiel aktywny, ogranicza zapachy z maksymalną skutecznością. Te wszystkie powody sprawiły, że jury Casa Decor 2019 postanowił przyznać nagrodę Spazio!

I confirm that I have read the above information, I ask to be subscribed to the Newsletter service of Falmec S.p.A. containing information on the latter's products or services, as well as promotions or invitations to events in which it will participate. (read all)

Falmec Polska Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 4, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego 
Tel.: +48 22 721 03 42 - NIP: 118-204-73-37 - KRS nr 0000367028 - Kapitał zakładowy: 850.000,00 PLN